Clubs - ASV-Diemen

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Clubs

Dweilorkest Streetband de Neuteblazers
Clubavond: donderdag van 20.00 t/m 22.00 uur
info: de heer Cor Saan -email:  neuteblazers@gmail.com -
website:  www.neuteblazers.nl.


Bridgeclub Sans Atout
Clubavond: woensdag van 19:00 t/m 23:00 uur

Clubmiddag: op zondag Bridge+ van 12:00 t/m 13:00 uur,
inleiding met bridgeles van 13:00 t/m 17:00 uur bridge.
Info: mevr. Jessica v/d Wiel - website: www.sansatoutbridge.nl  email: bridge@boekservice.nl.

Bridgeclub de Honneur
Clubavond: vrijdag van 19:00 t/m 23:00 uur
info de heer Aad Stuurman - email: info@honneur.nl

Bridgeclub Odileo
Clubmiddag: woensdag van 12:30 t/m 16:30 uur.
info: mevr. Hennie Borgmann - email: h.borgmann@casema.nl

Bridgeclub F.M.K.
Clubmiddag: maandag van 12:30 t/m 16:30 uur
info: mevr. Henny Ham - email: henny@shoppercenter.com

Klaverjasclub Troef
Clubavond: maandag van 19:00 t/m 22:00 uur
info: mevr. Frieda Jansen - email: friedajansen@gmail.com


Postzegelvereniging "de Zegelaar"
Clubavond: 2e dinsdag v/d maand van 19:00 t/m 23:00 uur
Beurs: 4e zondag v/d maand vanaf 10:00 t/m 17:00 uur
info: de heer Peter Prins - email: paprins@hetnet.nl

Biljartclub ASV '88
Clubavond: donderdag vanaf 20:00 t/m 22:00 uur
info: de heer Henk Bruijn - email: henkbruijn@upcmail.nl

Biljartclub ASV 2000
Clubavond: woensdag vanaf 20:00 t/m 22:00 uur
Info: de heer André Verhoeven - email: a.p.s.verhoeven@kpnplanet.nl

Biljartclub Fahrenheit
Clubavond: dinsdag vanaf 20:00 t/m 22:00 uur
Info: de heer R. Bleij - email: vofrenbleij@kpnmail.nl

Biljartclub Frankendaal
Clubavond: maandag vanaf 19:30 uur
info: de heer Ron van der Plaat - email: ronvanderplaat@gmail.com

Sjoelclub de Schuivers
Clubavond: dinsdag om de week vanaf 19:30 t/m 21:30 uur
info: mevr. Greet Kessen - telf.: 020-6996322

Aquariumvereniging Aqua Fauna Diemen
Clubavond: maandag vanaf 20:00 t/m 22:00 uur
info: de heer Henk Eppinga - email: h.eppinga1@kpnplanet.nl

Schaakvereniging "Oosten-Toren"
Clubavond: donderdag vanaf 20:00 t/m 23:00 uur
Info: de heer Gerard Driessen - email: gfm.driessen64@gmail.com

Zeemanskoor "de Baksmaten"
Clubavond: dinsdag vanaf 20:00 t/m 22:00 uur
Info: Joost Lenz - email: joostlenz@gmail.com

Spaanse Les
Clubavond: woensdag vanaf 19:00 t/m 21:30 uur
Info: Doris Honigh - email: docentspaans@outlook.com

Theatergroep Diemen
Clubavond: dinsdag vanaf 20:00 t/m 22:20 uur
Info: de heer Bruno La Rooij - email: blarooij@upcmail.nl

Vereniging Pilatus
Clubochtenden: dinsdag en donderdag vanaf 11:00 t/m 12:00 uur
Info: mevr. Bettina Krentzien - email: bkrentzien@hotmail.com

Yoga Clubs
Op zondagmorgen
vanaf 10:30 t/m 12:00 uur
info: mevr. Marije Roos - email: marijeroos@hotmail.com

Op Woensdagavond vanaf 19:30 t/m 21:00 uur
info mevr. Nicolette van Kampen - email: nicolettevkampen@gmail.com

Potje in de Schakel
Clubmidag: 3e vrijdag v/d maand vanaf 12:00 t/m 15:00 uur
Info: mevr. Anneke Dekker - telf.: 06-46581148 - email:  h.dekker16@chello.nl

Stichting Wijzer Diemen
Lezingen:

Clubochtend: 1e vrijdag v/d maand vanaf 10:00 t/m 12:00 uur

Diverse andere activiteiten
Meer bewegen voor ouderen
Clubochtend: dinsdag vanaf 9:00 t/m 11:00 uur
info: mevr. Joyce Daniels - telf. 06-46431166

Zondagmiddag podium 50+
Clubmiddag: 2e zondag v/d maand vanaf 14:30 t/m 17:00 uur
info: de heer Chris van Dam - telf.06-49637236 - e-mail:  chris52@hotmail.com


PCOB/ASD Clubmiddagen: vanaf 13:00 t/m 16:00 uur
Op maandag Volksdansen - info: ingeborghenk@gmail.com
Op dinsdag Klaverjasclub - info: de heer Henk Rademaker - email: h.rademaker90@upcmail.nl
Op woensdag Koersbal
info: mevr. Lucy Eijken - email: l.eiken@kpnplanet.nl
Op donderdag PCOB 50+  
info: de heer Loek Stomps - email: diemen@pcob50plus.nl

Computerclub
Clubochtend: woensdag vanaf 9:00 t/m 12:00 uur
info: mevr. Gerda Vos - telf. 06-57203668

 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu